»
Про компанію

Про компанію «Будавтотранс»

Піноскло FOAMGLAS® виготовляється компанією PITTSBURGH CORNING з 40-х років ХХ століття, і за десятки років використання, даний утеплювач завоював міцні позиції на ринку високоефективних, довговічних та безпечних теплоізоляційних матеріалів.
Сьогодні торгова марка FOAMGLAS® - найбільший виробник піноскла в світі, що має потужності з його виробництва і переробки на території чотирьох країн: США, Бельгія, Чехія та Німеччина. Сировина, що використовується при виготовленні піноскла FOAMGLAS®, за своєю природою мінеральна та екологічно безпечна для навколишнього середовища та здоров’я людей. Основний компонент - повторно перероблене алюмосилікатне скло.
Понад 20 років компанія «БудАвтоТранс» являється ексклюзивним дистриб’ютором корпорації PITTSBURGH CORNING EUROPE S.A./N.V., виробника теплоізоляційного матеріалу з пористого скла або піноскла FOAMGLAS®, в Україні.
Сферою нашої діяльності в цьому напрямку є підготовка технічних рішень щодо застосування утеплювача FOAMGLAS® у конкретних проектах, і комплексна поставка утеплювача FOAMGLAS® на об’єкти приватного, промислового та житлового будівництва. Ми не тільки здійснюємо поставку матеріалу для різних проектів, але і надаємо необхідний технічний супровід.

Виробництво теплоізоляційного матеріалу з пористого скла або піноскла FOAMGLAS® сертифіковане відповідно до ISO 9001, ISO 9002, а також перевірений рядом міжнародних компаній, що сертифікують продукцію для сектору будівництва та інфраструктури.

Nature PlusNature Plus
KEYMARKKEYMARK
BUtgbBUtgb
CE-marketingCE-marketing
Institut Bauen und UmweltInstitut Bauen und Umwelt
Environmental Management SystemEnvironmental Management System
Passive House InstitutePassive House Institute
Qualtity Management SystemQualtity Management System

Створення продукції FOAMGLAS® на виробництві

Про компанію «Будавтотранс». Створення продукції FOAMGLAS® на виробництві Виробництво плит FOAMGLAS® проходить через декілька етапів:

1. Змішування і подача сировини: придатне до повторної обробки скло, польовий шпат, карбонат натрію, окис заліза, оксид марганцю, вугілля, сульфат натрію, нітрат натрію.
2.Плавильна піч має постійну температуру 1250 ºС.
3.Розплавлене скло виливається з печі.
4.Кімната управління для контролю за виробництвом.
5.Скло виливається на конвеєрну стрічку, де воно охолоджується перед подачею в кульовий млин.
6.Процес додавання «вуглецевої сажі».
7.Кульовий млин подрібнює всі інгредієнти в дрібний порошок перед подачею для відливання в форми з нержавіючої сталі.
8. Наповнені форми проходять через піч для спінювання скла з температурою 850 ºС. Саме тут матеріал набуває свою унікальну пористу структуру.
9.Регенерація енергії тепла.
10.Блоки FOAMGLAS® проходять через піч для терморелаксації / відпалу для їх ретельно контрольованого охолодження без термічного стресу.
11.Блоки обрізаються по розміру і фасуються відповідно до партії. Відходи виробництва вторинно переробляються.
12.Потім плити FOAMGLAS® пакуються, маркуються і укладаються на піддони.
13. Готова продукція FOAMGLAS® зберігається і готується до транспортування.


Спираючись на сорокарічний досвід компанії PITTSBURGH CORNING EUROPE S.A./N.V., наша компанія готова розглянути любі пропозиції щодо використання утеплювача FOAMGLAS® на Ваших об’єктах і підготувати найбільш економічно доцільну пропозицію.