»
Чому FOAMGLAS?

Чому FOAMGLAS?

Пористе скло FOAMGLAS® протягом 50 років широко застосовується в Європі адже має унікальні властивості, що дозволяють вирішити проблеми ізоляції у найскладніших та най безвихідніших ситуаціях.
Перевагами теплоізоляційного матеріалу з пористого скла або піноскло FOAMGLAS® є:

Водонепроникність

Чому FOAMGLAS?. Водонепроникність

Foamglas® повністю непроникний для води, так як він має структуру замкнутих комірок з чистого скла. FOAMGLAS® є надійною основою гідроізоляційного шару та одночасно виконує функцію гідроізоляції. Залишає стабільні розміри під дією t° та часу виключає навантаження на гідроізоляційну мембрану. Перевага: не абсорбує вологу і, відповідно, не накопичує її.


Паро- і газонепроникність

Чому FOAMGLAS?. Паро- і газонепроникність
Foamglas® паронепроникний, так як має герметичну структуру. При застосуванні FOAMGLAS® відсутня необхідність в повітрі або паробар’єрі, на відміну від застосування мінеральної вати або інших утеплювачів з «відкритою» структурою. Перевага: на ізольованих конструкціях не конденсується волога, плити FOAMGLAS® залишаються сухими. На металі FOAMGLAS® перешкоджає утворенню корозії під ізоляцією, а також він є чудовим захистом від радонового забруднення та інших газів.


Негорючий

Чому FOAMGLAS?. Негорючий
Foamglas® складається з чистого скла, він неорганічний матеріал, який не має сполучень у разі виникнення пожежі, полум’я не поширюється та не відбувається виділення шкідливих речовин, що можуть нанести шкоду здоров’ю людини. Він не розжарюється і не тліє, тому вогонь не отримує можливості подальшого розповсюдження. Пожежна безпека класу А1 у відповідності з EN 13501. Використовується в температурному діапазоні від - 260 °С до + 430 °С. Перевага: при зберіганні або експлуатації в складі конструкцій пожежобезпечний. Перешкоджає поширенню вогню під час пожежі.


Висока міцність на стиск

Чому FOAMGLAS?. Висока міцність на стиск

Foamglas® дозволяє вирішити проблеми підвищеного навантаження (міцність до стиску в залежності від типу коливається від 60 до 160 т/м²), а також не деформується навіть при тривалих навантаженнях. Перевага: при застосуванні в якості несущого утеплювача, FOAMGLAS® не стискається та не дає усадки. Таким чином, він забезпечує опору на покрівлі технічному обладнанню, основі резервуарів та трубопроводів без утворення мостів холоду.


Стабільність стійкості розмірів

Чому FOAMGLAS?. Стабільність стійкості розмірів

Foamglas® зберігає стабільність своїх розмірів при експлуатації, так як зміни вологості та температури не впливають на геометричні розміри скла. Перевага: відсутність деформацій в складі конструкцій, так як скло має коефіцієнт температурного розширення практично однаковий с коефіцієнтом розширення сталі і бетону. Стабільність розмірів плит, що володіють великим показником опору на стиск, зберігається протягом всього терміну життя будівельної конструкції.


Простота обробки

Чому FOAMGLAS?. Простота обробки

Foamglas® з легкістю піддається обробці, так як він складається з тонкостінних осередків скла. Перевага: за допомогою простих інструментів, таких як стрічкова або ручна пила, можна нарізати плити FOAMGLAS® за потрібними розмірами.


Хімічна та біологічна стійкість

Чому FOAMGLAS?. Хімічна та біологічна стійкість Хімічний склад матеріалу, виробленого з скла і вуглецю, повністю захищає його від гризунів, комах та бактерій, впливу більшості кислот і корозії сусідніх з ним матеріалів. Для комах та птиці не може стати середовищем перебування та бути їжею. Не маючи в складі органіки, FOAMGLAS® вільний від заселення лишайників, моху та мікроорганізмів. Перевага: надійність при застосуванні в конструкціях поблизу основ та в ґрунті. Не створює основу для гніздування, розмноження тварин або проростанню рослин, адже коренева система рослин не проникає та не руйнує його.FOAMGLAS® стійкий до органічних розчинників та кислот, так як складається с чистого скла. Перевага: утеплювач не руйнується під дією агресивного середовища та атмосфери.


Екологічність

Чому FOAMGLAS?. Екологічність
Foamglas® є екологічно чистим матеріалом не тільки у виробництві, але і протягом всього терміну служби і навіть у випадках потрапляння у відходи. Він не містить шкідливих для навколишнього середовища речовин, що дозволяє повторно його використати, наприклад, як наповнювач в ландшафтному дизайні. Перевага: екологічно розумна переробка через повторне використання.


Стійкість до радіації

Чому FOAMGLAS?. Стійкість до радіації

Foamglas® активно використовувався при будівництві атомних станцій, так як він є найбезпечнішим матеріалом, що нездатний накопичувати радіацію.


Низький коефіцієнт теплопровідності

Чому FOAMGLAS?. Низький коефіцієнт теплопровідності
Використання Foamglas® для внутрішнього утеплення, враховуючи його здатність залишатись сухим, гарантує постійне та довготривале енергозбереження. FOAMGLAS® дозволяє створити унікальну, наднадійну систему внутрішньої теплоізоляції, роблячи матеріал незамінним для облаштування експлуатованих дахів. Теплопровідність FOAMGLAS® - 0,039 Вт/м °К, що є нижчим ніж у більшості інших теплоізоляційних матеріалів. Перевага: з часом його теплотехнічні характеристики залишаються незмінними.


Високі показники звукоізоляції

Чому FOAMGLAS?. Високі показники звукоізоляції

Для запобігання витоку мовної інформації акустичним та віброакустичним каналами досить важливо передбачити підвищення звукоізоляції архітектурно-будівельних елементів конструкцій - foamglas® забезпечує високі показники звукоізоляції - до 56 дб.