»
Навіщо ізолювати

Навіщо ізолювати

Для економії енергії

Ннавіщо ізолювати свій будинок. Для економії енергії


Енергетична криза заставила всіх усвідомити, що енергетичні ресурси не є невичерпними.
Одним з найбільш ефективних способів заощадити витрати на обігрів будинку - утеплити будинок. Теплоізоляція – один з найбільш простих та ефективних інструментів енергозбереження. Завдяки грамотному застосуванню теплоізоляційних матеріалів втрати тепла можна знизити до 70%, а отже, істотно заощадити на опаленні.
Не дивлячись на те, що вартість FOAMGLAS® вище вартості традиційних утеплювачів, піноскло окупає різницю в стартових вкладень уже через декілька років після введення об’єкту в експлуатацію.


Для покращення внутрішнього комфорту

Ннавіщо ізолювати свій будинок. Для покращення внутрішнього комфорту


Теплоізоляція стін зменшує температурний обмін шляхом градації. Вона зменшує відчуття дискомфорту, виникаючого при находженні поряд зі стіною, температура поверхні, якої відрізняється від температури навколишнього середовища більш ніж на 3 °С.


Для захисту структури будівлі

Ннавіщо ізолювати свій будинок. Для захисту структури будівлі


Ізоляційний шар, який огортає структуру будівлі, захищає її від термічних стресів. В 1990 році було проведено дослідження теплоізоляції FOAMGLAS® в одному з адміністративних будівель міста Пітсбург (США) збудованому в середині ХХ століття. Результати показали, що через 38 років після проведення робіт з утеплення, теплоізоляційні властивості піноскла FOAMGLAS® не зазнали змін, так як і структура будівлі.


Усунення конденсації

Ннавіщо ізолювати свій будинок. Усунення конденсації


Добре підібрана теплоізоляція, наділена відповідним паробар’єром, управляє конденсацією вологи протягом всього року. FOAMGLAS® дозволяє повністю усунути явище конденсації, зберігаючи при цьому структуру будинку повністю сухою навіть взимку.


Для збереження життя на нашій планеті

Ннавіщо ізолювати свій будинок. Для збереження життя на нашій планеті


Чим більше ми використовуємо тепла, тим більше ми забруднюємо навколишнє середовище, і тим більше кількісті CO2 мі виділяємо в атмосферу, а це є головним фактором, який впливає на збільшення «парникового ефекту».


Для збереження тепла

Ннавіщо ізолювати свій будинок. Для збереження тепла


Теплопровідність FOAMGLAS® - 0,039 Вт/м°К, що є нижчим ніж у більшості інших теплоізоляційних матеріалів. FOAMGLAS® дозволяє створити унікальну, наднадійну систему внутрішньої теплоізоляції. Це поєднується з чудовим акустичними та проти пожарними характеристиками, низьким впливом на
навколишнє середовище і зручністю в роботі з матеріалом.