»
  »
Система внутрішньої теплоізоляції

Система внутрішньої теплоізоляції

Система внутрішньої теплоізоляції. З технічної точки зору, ідеальним методом теплоізоляції будівель є зовнішнє утеплення.
Водночас, не завжди є можливість при ремонтних роботах в існуючій будівлі зовнішнє утеплення, і тоді внутрішнє стає єдиним можливим виходом із ситуації. Додаткове утеплення стін зі сторони приміщення виконують в разі недоступності(заборони) зміни фасаду будівлі. Це можуть бути історично-архітектурні пам’ятки, музеї, історичні квартали та ін.. В такій ситуації використання утеплювача FOAMGLAS® є оптимальним рішенням.
В залежності від умов та необхідності до внутрішньої ізоляції входить:

Внутрішнє утеплення стін

При тепловій ізоляції стін з внутрішньої сторони, на їх поверхні може створюватись волога внаслідок конденсації водяного пару, який проходить через товщу утеплювача. Таким чином, конструкція піддається значним ризикам виникнення цвілі, грибка та, в наслідку, частковому руйнуванню.
Використання FOAMGLAS® дозволяє вирішити дану проблему, завдяки абсолютній паро непроникності матеріалу. Дана властивість вигідно відрізняє піноскло від традиційних теплоізоляційних матеріалів і дозволяє забезпечити високу надійність і довговічність.
Не менш важливим фактором при виборі утеплювача для робіт з внутрішньої частини будівлі є його екологічна та пожежна безпека. FOAMGLAS® складається з алюмосилікатного скла, є негорючим матеріалом, який перешкоджає розповсюдженню пожежі у випадках загоряння.

Утеплення стелі

Піноскло FOAMGLAS® може бути використане для утеплення стелі несучих конструкцій. Покладений на теплу поверхню, як для прикладу на стелю кімнати, або ж на холодну поверхню (стеля підвалу) FOAMGLAS® зберігає теплову ефективність на десятиліття.
Утеплювач FOAMGLAS® не деформується навіть при умовах високих температур і відносної вологи, як для прикладу в басейнах, пивоварнях, сироварнях та інших приміщеннях з особливими умовами експлуатації.

Утеплення підлоги

Підлога – це один із найпомітніших елементів облицювання приміщення, який повинен гармонічно вписуватись в інтер’єр всього приміщення, при цьому зберігати в собі такі важливі характеристики як міцність, теплоізоляція та вологостійкість. Облаштування підлоги є одним з ск5алдин і трудомістких процесів будівельно-монтажних робіт. Сучасні технології встановлення підлоги дозволяють спростити процес його укладання без втрати якості.
Матеріал, що використовується для утеплення підлоги має забезпечувати надійний захист від втрати тепла, не представляти загрози для здоров’я людини а також не потребувати значних затрат на експлуатацію. Висока міцність піноскла FOAMGLAS® на стискання, при повній відсутності деформації, дозволяє рахувати його оптимальним матеріалом для утеплення підлоги. FOAMGLAS® не піддається дії шкідників і мікроорганізмів. Крім цього, плити та блоки FOAMGLAS® можуть застосовуватись при облаштування підлоги з підігрівом. Завдяки низькому коефіцієнту лінійного розширення, зміни температури не призводить до додаткових навантажень в подібних конструкціях. Піноскло FOAMGLAS® на буде вбирати воду у випадку протікання системи водяного обігріву та не буде горіти у випадку короткого замикання в системі електропідігрівання.

Внутрішнє утеплення: утеплення підлоги, вирівняної цементною стяжкою
Утеплення внутрішніх стін з подальшим оштукатурюванням

Система внутрішньої теплоізоляції. Утеплення підлоги 1. Залізобетонна стіна
2. Будівельний розчин (піщана подушка)
3. Вільно укладені плити FOAMGLAS®FLOOR BOARD
4. Розділовий шар (шар поліетиленової плівки)
5. Цементно-піщана стяжка
6. Фінішний шар (плитка)
7. Стіна (цегляна кладка, бетон)
8. Грунтовка
9. Блоки FOAMGLAS® приклеєні на клей PC®56
10 Штукатурка KNAUF MP75L
11. Штукатурна сітка
12. Штукатурка KNAUF MP75L


Рекомендовані товари:

Внутрішнє утеплення: утеплення бетонної підлоги (з простором під нею)
Утеплення стін з облицюванням по металевим профілям

Система внутрішньої теплоізоляції. Утеплення підлоги 1. Залізобетонна плита
2. Грунтовка
3. Блоки FOAMGLAS® приклеєні на клей PC®58
4. Покриття PC®74 А2, армована сітка PC®150
5. Пластина, що розділяє тиск
6. Регульована опора підлоги
7. Настил
8. Покриття підлоги
9. Стіна (цегляна кладка, бетон)
10. Грунтовка
11. Блоки FOAMGLAS® приклеєні на клей PC®56
12. Гіпсокартонні листи по металевому каркасу


Рекомендовані товари:

Внутрішня ізоляція: утеплення стін з обробкою гіпсокартоном або гіпсоволокнистими листами
Утеплення стелі з наступною обробкою по дерев’яному чи металевому решетуванню

Система внутрішньої теплоізоляції. Утеплення підлоги 1. Стана (цегляна кладка, бетон)
2. Грунтовка
3. Блоки FOAMGLAS® приклеєні на клей PC®56
4. Гіпсокартон (ГВЛ) приклеєний на клей PC®56 або закріплений механічним способом
5. Залізобетонне перекриття
6. Механічне кріплення – анкер PC®F
7. Дерев’яне або металеве решетування з механічним кріпленням
8. Фінішне покриття


Рекомендовані товари: